Garums: 1974 simboliAutors: Labi
Bloga ID=287

Pateicība Latvijas basketbola izlasei!


      Eiropas čempionātā basketbolā jau nospēlētas gandrīz visas grupu turnīra spēles. Noslēdzās arī Latvijas izlases pēdējā spēle pret Vāciju. Par to ka šoreiz mūsu valstvienībai ir ļoti mazas izredzes "iziet" no grupas, bija skaidrs jau pirms čempionāta sākuma, taču drošivien reti kurš paredzēja, ka mūsējie spēlēs tik labi.
       Ar prieku un lielu interesi skatījos, kā latviešu "studentu izlase" raustīja aiz ūsām gan melnādainos Francijas imigrantus, gan Itālijas zvaigžņu trio, gan vēsos vāciešus ar NBA šīgada fināla MVP - Dirku Nowitcki priekšgalā. Kas to būtu domājis, ka Latvija zaudēs Vācijai tikai pašā galotnē ar viena punkta starpību? - neviens, es tai skaitā. Jā, Nowitckis nespēlēja pārāk daudz šajā matčā, bet tas nemazina prieku par mūsējo brīnišķīgo spēli. Pēc šāda turnīra mūsu vīri var cerēt uz līgumiem spēcīgos ārzemju klubs, un kas zina varbūt Dāvis Bertāns pavisam drīz būs redzams NBA. Tāpēc es domāju, ka vajdzētu paldies visai mūsu komandai un treneriem. Paldies Blūmam par rezultatīvo pirmo spēli un komandas "vilkšanu" grūtajos brīžos turnīra gaitā. Paldies Meieram, Freimanim un Šelahovam par pretinieku "milžu" trenkāšanu. Paldies, Kuksikam, brāļiem Bertāniem un Strēlniekam par trīspunktniekiem un aktīvo skraidīšanu pa laukumu. Pladies pārējiem, kurus nepieminēju, par raksturu, pārliecību par sevi, piedalīšanos veiksmīgajos spēles momentos un slaveno pretinieku necienīšanu.
      Domāju ka jūs man piekritīsiet, ka neskatoties uz uzvaru neesamību, šis bija viens no labākajiem un interesantākajiem Eiropas čempinātiem Latvijai pēdējos gados. Pirmo reizi kopš skatos basketbola turnīrus, kuros piedalās Latvija, sajutos lepns par to, ka esmu latvietis. Vēlreiz paldies visiem basketbolistiem, par negaidīti patīkajiem sporta vakariem!


Labots: 20:12 05-09-11 Uzrakstīts: 20:11 05-09-11
Raksts lasīts 5199 reizi(es)
Patīk [175+] / Nepatīk [485-]

Ielādēt PDF(355)Komentāri(7)

Raksta QR kods vai
Adrese:
« Labi blogi [248]
« WAP blogi
2010-2017, [0.1456]