Autors: Labi [249]     Raksta ID=280    
Raksta garums: 1833 simboli
QR kods

3. konkursa rezultāti


      Nolēmu negaidīt vēl 2 dienas līdz konkursa beigu datumam, jo diezvai kāds vēl taisās rakstīt par saviem piedzīvojumiem WAPā, tāpēc pasludinu konkursu par noslēgušos!
      Arī šoreiz konkursā piedalījās samērā maz rakstītāju - 5, taču viņu stāsti izrādījās ļoti interesanti un atšķirīgi viens no otra, salīdzinot ar iepriekšējām reizēm. Pozitīvi, ka blogos tika minētas ne tikai ar WAP veidošanu saistītās nodarbes, bet arī par WAP vidē iepazītajiem draugiem, par WAPu kā nozīmīgu laika kavēkli kā arī par pozitīvo gaisotni WAP čatos. Tā kā Latvijā WAPs parādījās salīdzinoši nesen, ap 2001. gadu, tad sanāk ka autori aprakstīja latviešu WAPa pirmsākumus (t.i. mobilās vides "ķieģeļu" laikmetu, jo tieši tā tiek saukti vecie telefoni), kurā visbiežāk figurē slavenais Oto čats. Tikko apjēdzu, ka šogad mobilajam internetam Latvijā ir jubileja - 10 gadi, apsveicu!:D Bet turpinot par konkursu, jāpiemin, manuprāt, labākie stāsti:
      Elīna - WAPs priekš manis
      Efka - Izkauktais blogs par darīšanām, patikšanām WAP'ā
      Grifs - No pagātnes, līdz šodienai
Domāju, ka nav nozīmes kuram ir 1., 2. vai 3. vieta, jo visi saņem vienādu balvu - 1 Ls Bite kartes kredītu. Iesaku izlasīt arī pārējos divus stāstus, kas šoreiz neiekļuva 3 labāko rakstu skaitā:
      Creativz - Wap life
      Sunboy - Es par wap'u
      Iespējams, ka vēl kādreiz sarīkošu rakstu konkursu, ja būs tāda iespēja un būs lielāka atsaucība no rakstītājiem. Varat jau laicīgi komentāros ieteikt nākamā konkursa tēmu.   Uzrakstīts: 15:31 24-08-11 » Raksts lasīts 12090 reizi(es)   Komentāri(4)   Lejuplādēt PDF(1155)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12