Autors: Labi [249]     Raksta ID=250    
Raksta garums: 2425 simboli
QR kods

Android User_Agent (pārlūka informācijas) nomainīšana.


      Ja nezini, kas ir User_Agent (UA), tad tev ir divas iespējas - vainu nelasīt, kas tālāk rakstīts, jo tas liksies nesaprotams, vainu iepazīties ar User_Agent šeit - http://en.m.wikipedia.org/wiki/User_agent Būtībā tā ir informācija par pārlūku un ierīci uz kuras atrodas šis pārlūks.
      Bieži vien rodas situācijas, kad nepieciešams izmantot kaut kādus proksi serverus, lai nomainītu User_Agent un/vai IP adresi un noslēptu savus īstos datus. To dara ne tikai hakeri, bet arī parstie mirstīgie, ja viņus nobano čatā vai kaut kur citur vai arī ja viņi vēlas rakstīt nepieklājīgus komentārus Delfos:D Noslēpt IP adresi nav nemaz tik viegli, bet nomainīt User_Agent nav tik grūti. Piemēram, Operā to var izdarīt iesatījumos: Menu->Settings->Quick Preferences->Edit site preferences->Network->Browser identification , bet Firefox šai lietai ir speciāls "spraudnis" kuru var lejuplādēt šeit - http://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/user-agent-switcher/ Tas drošivien jau sen visiem zināms, taču šodien uzdūros rakstam, kurā stāstīts par to kā viegli nomainīt User_Agent Android ierīcēs, neizmantojot nekādas papildus aplikācijas un proksi serverus ( http://m.lifehacker.com/5547037/change-the-user-agent-on-an-android-phone ) Tātad, lai nomainītu User_Agent atver standarta Android pārlūku un URL adreses ievades laukā ieraksti about:debug un nospied "enterveidīgo" pogu. Pārlūkā it kā nekas nenotiek, taču ja aizej uz Menu->More->Settings un patin iestatījumus līdz pašai apakšai, tad var pamanīt, ka ir parādījušies līdz šim neredzēti iestatījumi. Šajā gadījumā mūs interesē UAString, kurā pēc izvēles var uzlikt šādus User_Agent:
1) Android
2) Desktop (tas ir datora UA)
3) iPhone
4) iPad
5) Manual (var ierakstīt jebkuru UA, kaut vai savu vārdu:D)
      Viss ir pavisam vienkārši un darbojas ļoti precīzi, lai būtu vieglāk par to pārliecināties es uztaisīju mazu skriptiņu http://wapblogs.eu/info.php Kurā ir redzams tavs pašreizējais UA un IP. Nedaudz patestēju UA mainīšanu un nonācu pie šādiem secinājumiem: UAString izmaina tikai UA, bet IP paliek nemainīgs, UA mainīšana darbojas tikai standarta pārlūkā, ja izmanto Opera Mini, tad tiek uzrādīts pareizais UA.   Uzrakstīts: 18:10 14-07-11 » Raksts lasīts 9329 reizi(es)   Komentāri(6)   Lejuplādēt PDF(788)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12