Autors: Labi [249]     Raksta ID=125    
Raksta garums: 1708 simboli
QR kods

Bezmaksas SMS no interneta


Interesanti, ka Latvijā bezmaksas SMS no WAPa var sūtīt tikai http://wap.amigo.lv/lv/14/46/ , un tikai uz Amigo numuriem. Tie, kas nodarbojas ar programmēšanu noteikti zina, ka citās valstīs ir iespēja sūtīt SMS caur e-pastu, kura adrese izskatās apmēram šādi - 371numurs@operators.lv , cik es zinu agrāk šāda iespēja bija Tele2, bet jau kādu laiku tā nav pieejama. Ja būtu zināmi šie, tā saucamie free gateway's, tad uzprogrammēt bezmakas SMS sūtīšanu priekš WAP nebūtu nekādu problēmu, jo e-pasta sūtīšana PHP valodā ir elementāra. Kā jau rakstīju šajā blogā, šobrīd kaut ko līdzīgu SMS sūtīšanai caur e-pastu piedāvā Bifri. Taču ir vairākas WEB lapas, kur iespējams sūtīt bezmaksas īsziņas gan uz visiem tīkliem, gan tikai uz vienu konkrētu.

Uz visiem tīkliem:
http://smsbox.lv/
http://sms.02.lv/

Uz atsevišķiem tīkliem:
http://www.bite.lv/lv/send_sms/
http://www.utils.trigger.ee/smssend.phtml?countlang=LV-LV&popup=1
http://amigo.lv/#sms
http://www.okarte.lv/lat/sakumlapa

Piemēram, smsbox vēl var izmantot kā numura tīkla noteicēju, jo kad ieraksti lodziņā numuru aplikācija pati nosaka tīklu, kuram pieder šis numurs. Protams, šim nolūkam var izmantot arī (WEB) - http://numuri.lv/ , kas radīts tieši numura tīkla piederības noteikšanai. Vēl ir tāda mājaslapa kā (WEB) - http://telefons.lv/ , tikai nezinu kam tā paradzēta, jo tur jāraksta pārāk daudz personīgās informācijas, bet ja kāds vēlas var izmēģināt un tad pastāstīt, kas tur beigu beigās iznāk.   Uzrakstīts: 16:23 11-09-10 » Raksts lasīts 19084 reizi(es)   Komentāri(5)   Lejuplādēt PDF(1389)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12