Autors: Labi [249]     Raksta ID=162    
Raksta garums: 2218 simboli
QR kods

Citi latviešu WAP blogi!


Virsraksts skan tā it kā tas būtu kaut kāds zinātnisks atklājums, līdzīgi kā "Cilvēki uz Marsa", taču tā nebija domāts, vienkārši kārtējā ziņa WAPa lietotājiem. Līdz šim, es vienmēr rakstīju, ka nezinu par citu latviešu WAP blogu eksistemci, taču izrādās, ka ir vēl vismaz divi tādi eksponāti. Protams, neviens no viņiem nav veidots speciāli priekš WAPa kā WAPblogs.tk, taču laimīgas sakritības un nelielas piepūles dēļ, viņu WEB blogiem ir WAP versija.
Viens no tiem ir http://oas.lv/mobile blogs. Autors ir WAPā pazīstamais muldoņa Roberts, tapēc ja jums nav sava mugurkaula un galvas, neiesaku iedziļināties viņa tekstos. Ar lieluma māniju var viegli aplipt, bet grūti no tās tikt vaļā.=) Runājot par pašu WAP blogu, priekš "vienkāršajiem" telefoniem tas varētu būt par "smagu", līdz ar to arī diezgan dārgi, jo vienā WAP lapā ir ļoti daudz teksta (atkarībā no tā cik daudz autors saraksta) un samērā lielas bildes, tomēr telefoniem ar lielāku ekrānu un ātru internetu būs pašā laikā (parastajiem telefoniem iesaku izmantot Mini Operu). No malas WAP versija izskatās kā balta lapa, uz kuras samesti teksti un bildes.
Otrais WAP blogs ir http://laacz.lv, kurš ir diezgan populārs WEBā. Bloga autors ir Kaspars Foigts, vairāk par viņu un laacz.lv seno vēsturi var izlasīt ieejot blogā. Tā kā "lāča" (tā es saukšu laacz.lv blogu) WAP versija ir būvēta uz WordPress Mobile Edition, tad nevar zināt vai pats autors zina, ka viņu var lasīt arī no WAPa, taču laikam WordPress Mobile Edition neietilpst WordPress standarta komplektācijā, no tā var secināt, ka kaut kad "lācis" ar nodomu sācis šturmēt WAPu. Tātad, iespējams, esmu uzracis 1. latviešu WAP blogu, he he=) Arī šis blogs ir samērā "smags" priekš budžeta klases telefoniem, bet par laimi galvenā lapa nav noslogota ar pārāk lieliem tekstiem un attēliem. "Lācim" ir arī WAPam piemērot dizains, bet vienalga, lai lasītu šo blogu labāk izmantot telefonu ar lielu ekrānu vai Mini Operu.   Uzrakstīts: 12:20 09-10-10 » Raksts lasīts 9650 reizi(es)   Komentāri(8)   Lejuplādēt PDF(894)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12