Autors: Labi [249]     Raksta ID=325    
Raksta garums: 2740 simboli
QR kods

Feiku bildes atklāšana


Feiku bildes atklāšana      Sociālajos tīklos ir reģistrējušies vairums cilvēku. Neskaitot online spēļu spēlēšanu un galeriju aplūkošanu, visiem gribas sarakstīties ar draugiem un gribas iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Pirmais, kam pievērš uzmanību svešinieki, protams, ir profila bilde, tāpēc visi cenšas, lai tā būtu maksimāli iespaidīga. Bieži vien gadās, ka sarakste beidzas tā īsti nesākusies, jo tava bilde nav "pietiekami laba" priekš sarunas veidošanas. Tāpēc aizvien biežāk, īpaši jaunieši, profilā liek internetā atrastas bildes, jo tādā veidā cer piesaistīt lielāku uzmanību. Vēl viens iemesls veidot feiku jeb neīstu identitāti ir citu cilvēku troļļošana, kas mūsdienās ir sava veida izklaide (jebkura vecuma cilvēkiem). Ja tas izdodas, tad pēc kāda laika, kad nākas atklāt savu īsto seju [ja šāds brīdis pienāk], var rasties pārpratumi un pat nesaskaņas.
      Taču tā pati Gūgle, kas feikiem palīdz samaklēt sev svešas bildes, lielākajā daļā gadījumu ļauj atklāt feikus. Tas nemaz nav sarežģīti, sākumā jāizvēlās bilde, kura tiks pārbaudīta un jānospiež uz tās peles labais taustiņš, un jāapstiprina attēla adreses kopēšana, nospiežot ar peles kreiso taustiņu uz Copy image URL. Tālāk jāienāk Google attēlu meklētājā - (WEB) http://www.google.lv/imghp?hl=lv&tab=wi , ievades loga labajā pusē jānospiež uz fotoaparāta ikonas, līdz ar to tiks atvērta "Meklēšana pēc attēla". Šeit var izvēlēties divus meklēšanas režīmus - pēc attēla URL un pēc augšupielādētā attēla. Mūsu gadījumā jāizvēlas meklēšana pēc URL un jāiekopē (Ctrl+v) iepriekš nokopētā pārbaudes attēla adrese. Beigās jāapstiprina meklēšana ar Enter taustiņu. Tagad sākas "spiegošanas" interesantākais brīdis, ja pie meklēšanas rezultātiem parādās vairāki linki ar kaut kādām ārzemju mājaslapām, tad 99.9% gadījumu skaidrs, ka tā ir feika bilde, bet ja neparādās neviens links, kurā ir šī bilde, tad 99% gadījumu bildes īpašnieks nav feiks vai arī šī bilde ir cītīgi piemeklēta. Būtībā šeit katram pašam jānosaka kam ticēt un kam neticēt, jo var būt dažādi izņēmumi.
      Tādā pašā veidā var arī pārbaudīt vai kāds neizmanto Tavas bildes ļaunprātīgiem mērķiem. Lai nu kā tur būtu, ar šo rakstu vēlējos pateikt, ka ne viss ir zelts kas spīd un mums katram ir lielisks rīks, lai mēs varētu nošķirt parastus akmentiņus no patiešām vērtīgiem iežiem kā to savulaik darīja zeltrači. Veiksmi spiegošanā, un lai feiki saturās!:D   Uzrakstīts: 14:09 30-03-13 » Raksts lasīts 13059 reizi(es)   Komentāri(0)   Lejuplādēt PDF(961)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12