Autors: Labi [249]     Raksta ID=237    
Raksta garums: 3205 simboli
QR kods

Iepazīšanās ar Androidu


      Drīz jau būs nedēļa, kā nopirku sev HTC Wildfire, pirms tam man bija vienkāršs telefons (SE w380i), tāpēc iepazīšanās ar Androidu prasīja kādu laiku, jo viss likās pavisam savādāk un vēl joprojām neesmu īsti pieradis pie jaunā telefona. Tāpēc pastāstīšu, kas man patika, kas nepatika, kas likās neparasti no vienkārša lietotāja skatpunkta, neiedziļinoties tehniskajās lietās. Ceru, ka šis apraksts palīdzēs citiem izvēlēties sev pareizo telefonu kā arī izlemt vai vispār ir vērts pāriet no "pogām" uz "ekrāna spaidīšanu":D
      Tātad kas man nepatika vai likās dīvaini? Pirmkārt vislielākais mīnuss šādam telefonam ir tas, ka baterija izlādējas samērā ātri, ja stundu paspēlē spēlītes vai pasēdi internetā, tad tev noteikti šajā dienā būs jālādē telefons, bet tas ir saprotams, jo telefonā tāpat kā datorā nepārtraukti notiek dažādi procesi, kas patērē daudz enerģijas. Otra lieta, kas man nepatika - Qwerty tastatūra, es jau biju pieradis pie tā ka telefonam ir lielas pogas pa kurām var trāpīt pat akls strauss, pietam ne vienmēr var trāpīt pa īsto pogu, vienīgais glābiņš ir griezt telefonu uz sāniem un tad mēģināt rakstīt. Teksta rakstīšanu apgrūtina arī "vārdu paredzētājs", kas ik pa laikam nomaina manis rakstīto vārdu pret kādu citu angļu, spāņu vai citas valodas vārdu, tāpēc nācās šo funkciju izslēgt:D Kaut gan iespējams citiem šī funkcija patiks, jo tajā ir iespēja saglabāt arī savus (latviskos) vārdus. Protams, telefonā nav latviešu burtu, taču nedaudz pagooglējot var atrast risinājumus šai problēmai, tāpēc par to vairāk nerunāšu. Vēl viens sīkums ar kuru pagaidām neesmu ticis galā ir tas, ka visas instalētās aplikācijas atrodas vienā "mapē", tāpēc, ja ir ļoti daudz aplikāciju nekas cits neatliek kā izmantot meklēšanu, lai ātri piekļūtu vajadzīgajai aplikācijai.
Patīkamo lietu šajā telefonā ir daudz daudz vairāk, pastāstīšu tikai par vienu. Nezināju, ka HTC (varbūt arī citiem telefoniem) ir tāda funkcija kā Wi-Fi Hotspot, kas ļauj telefonu kuram ir mobilais internets (3G, EDGE vai GPRS) izmantot kā Wi-Fi rūteri. Tātad ja tev ir kaut kāds bezlimita mobilā interneta pieslēgums (vai vienkārši lēts internets), tad tu vari izmantot savu telefonu kā rūteri un lietot internetu datorā bez USB kabeļiem u.c. vadiem vai arī šādā veidā tu vari dalīties ar savu internetu ar draugiem. Īpaši noderīgi tas varētu būt laukos, ja ir vēlēšanās (vai nav citas iespējas kā) izmantot lētu, bet ne pārāk ātru internetu.
      Tas īsumā ir viss ko gribēju pastāstīt, akcentējot to, ka izvēloties viedtelefonu bez pārējiem parametriem vajadzētu pievērst lielu uzmanību baterijas kapacitātei, jo šie telefoni ir ļoti energoēdelīgi un tam vai būs ērti rakstīt ar šādu telefonu, jo, piemēram, mani Androids ir atradinājis no pārlieku lielās čatošanas:D Kopumā HTC Wildfire ir ļoti labs telefons, ar atbilstošu cenu (nav ne lētākais, ne dārgākais).   Uzrakstīts: 18:42 18-04-11 » Raksts lasīts 11711 reizi(es)   Komentāri(100)   Lejuplādēt PDF(1049)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12