Autors: Labi [249]     Raksta ID=46    
Raksta garums: 4208 simboli
QR kods

Intervija WAP rakstnieci Efektu (Esenci)


Efekta ir kārtējais WAP cilvēks, kuras mājaslapa http://wap.sncwap.net ļoti atšķirās no pārējām latviešu lapām. Ar ko atšķiras? - ieej un apskaties=) Vēl esmu pamanījis, ka Efektai bieži patīk jautri un gari rakstīt dažādos WAP forumos, tapēc uzdevu viņai dažus jautājumus par šo tēmu.
1. Kā tevi sauc? Vecums, nodarbošanās?!
Mani sauc Lana. Esmu 32 gadus jauna, bet par nodarbošanos klusēšu. :D
2. Cik sen esi WAPā? Ar ko nodarbojies WAPā?
WAPā es esmu jau kādus 6 gadus. Ar ko šeit nodarbojos? Čatoju, "ķemmēju" forumus un veidoju savu lapu. :D
3. Kā radās ideja veidot WAP (http://wap.sncwap.net tagad arī WEB) lapu ar dažādiem tekstiem? Kas tev palīdz veidot mājaslapu?
Staigājot pa WAPu, es ievēroju, ka daudziem ir savas lapas. Man ir pieejama informācija, kas interesē ne vienam vien un tāpēc arī sakārojās uztaisīt savu WAP lapu, kurā to visu salikt, lai tā būtu pieejama visiem. Lapu pilnībā veidoju es viena. xHTML un CSS es pārzinu tik daudz, lai spētu to izdarīt, bet, ja vajag ko uzzināt par PHP, tad to, protams, prasu zinošākiem.
4. Kur tu ņem tekstus? Kāda informācija ir tavā WAP lapā?
Tekstus lapai es ņemu no dažādām grāmatām. Man tuva ir ezotērika, netradicionālā medicīna un psiholoģija. Tāpēc šāda veida informācija tajā ir visvairāk. Vēl ir mana dzeja un vieglā lasāmviela (romāni) atslodzei. Es savā lapā jūtos kā mājās un taisu tā, lai arī apmeklētāji tajā justos kā mājās. ;)
5. Kuri rakstnieki tev patīk un kuru darbus tu visvairāk publicē?
Man pašai ļoti patīk psihoterapeita, psihologa, homeopāta un unikālas dziednieciskas psiholoģiskas metodikas autora Valērija Siņeļņikova grāmatas, bet lai arī kā man patiktu viņa domu gājiens, es to tāpat neuzskatu par vienīgo pareizo, tāpēc lasu daudz un dažādas grāmatas. Pagaidām man nav tik liela lapa, lai varētu teikt, ka kāda darbi ir tajā visvairāk. To varēšu pateikt tikai pēc dažiem gadiem. Man jau čupa ar grāmatām stāv, kas gaida savu kārtu. :D
6. Kādas ir vidējais sncwap.net apmeklējumu skaits? Kā tu domā to palielināt?
Ar katru mēnesi apmeklētāju skaits palielinās. Priecājos, kad tas sasniedza jau 50 apmeklētājus dienā apmēram puss gada laikā. Palielinu to es ar informāciju, kas atrodama lapā.
7. Kas jauns nākontē gaidāms sncwap.net ? Ko tu gribētu izveidot, bet nevari?
Nākotnē droši varu teikt, ka tiks pievienotas vēl jaunas sadaļas, jo idejas man nekad nav trūkušas. Mans sapnis jau ļoti sen ir pašai savs forums, bet viena to nevaru dabūt gatavu. ;)
8. Kā tu domā vai WAPs ar laiku izzudīs, ja jau uztaisīji savai mājaslapai WEB versiju!?
WEB versiju uztaisīju tāpēc, ka priekš tā informācijas daudzuma, kas atrodama manā lapā, WAP lapa ir pārāk šaurs lauciņš apmeklētāju ziņā. Un manas intereses neaprobežojas tikai ar grāmatu pārrakstīšanu. Man patīk arī zīmēt un WEB lapā ir daudz plašākas iespējas. Par WAP izzušanu grūti ko teikt. Ceru, ka nepazudīs.
9. Kuras WAP lapas tev visvairāk patīk?
Man ir viena WAP lapa, kas ļoti patīk, bet tā vēl nav nevienam pieejama. :DD Bet vispār es pēdējā laikā maz kur WAPā eju. :)
10. Kā tu vienmēr vari būt tik jautra un pozitīva?=)
Atceros, ka bijušā klasesbiedrene reiz teica, ka man piestāvot jautras un bezrūpīgas meitenes tēls. Ja apkārt ir pozitīvi noskaņoti cilvēki, tad tas nav nemaz tik grūti. Man vienkārši ļoooooti patīk no sirds izsmieties. Ja nav bijis iemesls smiekliem, tad šķiet, ka neesmu dzīvojusi. :D
11. Kāda tavuprāt būtu ideāla WAP lapa?
Ideāla WAP lapa ir balta, ar melniem burtiem un ziliem linkiem. [autora piezīme: te laikam domāta vecā stila(WML) WAP lapa] :DDDDDDD Bet, par laimi, man nepatīk ideālas lietas un mana lapa vienmēr būs krāsaina. :DD
Paldies par interviju!=)   Uzrakstīts: 20:05 12-08-10 » Raksts lasīts 6412 reizi(es)   Komentāri(8)   Lejuplādēt PDF(906)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12