Autors: Labi [249]     Raksta ID=304    
Raksta garums: 2633 simboli
QR kods

Jauns Twitter izskats un viedtelefonu aplikācijas [papildināts]


Jauns Twitter izskats un viedtelefonu aplikācijas [papildināts]      Šodien Twitterī pamanīju linku uz video, kur redzams jaunais Twitter izskats. Redzētais man ļoti patika, kā jau lielākā daļa no jauninājumiem, kas pēdējā laikā parādās tīmeklī, piemēram, jaunais YouTube veidols. Pietam, beidzot tika izveidota [normāla] Twitter oficiālā aplikācija priekš Android un iPhone (Lejuplādēt un apskatīties papildus info var šeit - http://fly.twitter.com/).      Gribēju pasūdzēties, ka vēl nav iespējas apskatīt jauno Twitteri, taču, kamēr veidoju šo īso rakstiņu, man paspēja "pieslēgt" daudzsološo jauninājumu. Tātad, kas uzreiz iekrita acīs [neskaitot kompakto izkārtojumu] - ir jauna sadaļa #discover, kurā var apskatīties tvītus ar hashtag'iem, būtībā #discover ir taspats meklētājs tikai savādākā izskatā. Nākamais ir sadaļa @connect, kurā atsevišķi var apskatīties tvītus kuros tu esi pieminēts [mentions], kā arī interactions - tvīti kuros tu esi pieminēts + sekotāji. Visvairāk man patīk, ka tagad bildes un video uzreiz atveras tvītā, ja uzspied attiecīgi uz "View photo" vai "View video". Kopumā, liekas, ka viss ir labi nostrādāts, jo tagad tviteris būs vēl interakvītāks un saprotamāks nekā iepriekš. Kādas ir jūsu domas par jauno Twitter?
----------
      Kādu laiku pēc jaunās Twitter WEB versijas parādīšanās, gaidīju kad tiks izveidota jauna mobilā WEB versija, bet tā arī nesagaidīju. Tad nejauši Googlē atradu rakstu par #NewTwitter (http://m.readwriteweb.com/archives/twitter_brings_newtwitter_to_the_mobile_web.php), kur īsi pastāstīts par jaunu Twitter mobilā versiju, kas lietotājiem ir vieglāk saprotama un ērtāk lietojama. Pats interesantākais, ka, spriežot pēc ReadWriteWEB raksta tapšanas laika, jaunā versija jau ir pieejama no 2011. gada maija, bet izskatās, ka nemaz tik daudzi to nebija pamanījuši, tai skaitā arī es. Nav brīnums, jo #NewTwitter ir veidots uz HTML5, tāpēc to nevar apskatīt ar mobilajiem pārlūkiem, kas neatbalsta jauno HTML standartu. Kā izrādījās Opera Mini un manā HTC Wildfire standarta pārlūkā nav HTML5 atbalsta, tomēr man izdevās apskatīt jauno Twitter mobilo versiju ar Delphin Browser HD palīdzību (skat. bildes raksta augšā). Kā redzams, mobilā WEBa versija ir gandrīz tāda pati kā Android un iOS versija, tas priecē. Domāju, ka Twitter HTML5 mobilo versiju var uzskatīt par 2011. gada mūsdienīgāko mobilo WEB lapu.Labots: 13:38 01-01-12   Uzrakstīts: 22:29 08-12-11 » Raksts lasīts 11216 reizi(es)   Komentāri(5)   Lejuplādēt PDF(915)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12