Autors: Labi [249]     Raksta ID=111    
Raksta garums: 1813 simboli
QR kods

Kā SonyEricsson izslēgt USB uzlādi?


Nezinu, kam tas vajadzīgs, jo USB uzlāde ir ļoti ērta, pietam, ja ir pazudis lādētājs, tad var mierīgi uzlādēt telefonu caur USB, bet ja tāda funkcija eksistē, tad tai jābūt kaut kādai praktiskai nozīmei. Izslēgt uzlādi ir pavisam vienkārši: saspaidi savā SonyEricsson šādu kombināciju ("<"un ">" ir attiecīgi taustiņi "pa kreisi" un "pa labi") - > * < < * < * Līdz ar to tu nonāksi sava telefona "slepenajā" funkciju sarakstā, kaut gan nekā īpaši slepena tur nav. Tur ir tāds iespējas kā "Pakalpojumu info", "Pakalpojumu tesi" un "Teksta piezīmes", taču lai izslēgtu vai ieslēgtu USB uzlādi, tev jāizvēlas "Pakalp. ietatījumi", tad "Uzlāde iel." vai "Uzlāde izsl.". Tas arī viss, protams vari apskatīties, kas atrodas citās iespējās, taču atgādinu, ka tas ir uz tavu atbildību! Ir vēl daži "slepenie" kodi, bet tas nav nekas īpašs, jo šie kodi pastāv jau sen un daudzi par tiem jau ir informēti. Kodi kurus es zinu:
* # 0 6 # - noskaidro savu IMEI(International Mobile Equipment Identity)
< * * < - informācija par bloķētajiem tīkliem, neiesaku tur neko darīt, bet ja ir nepieciešamība un tu zini Latvijas operatoru MNC, tad konkrētajam telefonam var nobloķēt kādu no operatoriem. Tev to vajag?=)
< 0 0 0 0 > - uzstāda telefona noklusēto valodu (man uzlika arī noklusēto motīvu)
Cik zinu SE telefoniem šādu kodu ir maz, bet Nokia to ir ļoti daudz, bet no tā nav nekādas jēgas, jo tās pašas funkcijas var izmantot arī nezinot kodus. Kā jau teicu, lietojiet kodus uzmanīgi un uz SAVU atbildību.    Uzrakstīts: 19:06 06-09-10 » Raksts lasīts 8502 reizi(es)   Komentāri(5)   Lejuplādēt PDF(819)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12