Autors: Labi [249]     Raksta ID=135    
Raksta garums: 2936 simboli
QR kods

Kā es mēģināju "flešot" telefonu...


Kādā no iepriekšējiem blogiem rakstīju, ka tuvākajā laikā mēģināšu "pāršūt" jeb "flešot" savu SE w380i. Tad nu šodien nebija ko darīt, tapēc nolēmu ķerties pie telefona uzlabošanas, vismaz es domāju, ka tā būs uzlabošana. (pirmstam neko tādu nebiju darījis) Iegāju http://topse.ru , izlsasīju instrukciju, ielādēju visus nepieciešamos failus un kēros pie "pāršūšanas". Izrādās, ka ir dažādi telefona "flešošanas" paņēmieni atkarībā no mobilās ierīces tipa. Lai arī norādītajā mājaslapā ir ļoti sīki aprakstīta instrukcija, tomēr sākumā bija grūti saprast, kādi faili ir obligāti jāielādē un kādi nav nepieciešami, tāpēc ja kāds mēģinās "flešot" telefonu tādā pašā veidā kā es (ar Jdflasher palīdzību), tad nepieciešamie faili ir:

1) Far Manager - aplikācija "caur" kuru notiek "pāršūšana"
2) Jdflaher - Plugins, kas nepieciešams priekš Far Manager, lai varētu "pāršūt" telefonu
3) EPIUSB_Driver.zip - arhīvs, kurā atrodas "flešošanas" draiveri
4) SEtool2 lite - aplikācija telefona GDFS(telefona iestatījumu) kopēšanai, kaut gan es šo aplikāciju neizmantoju
5) W380_R10CA001_MAIN_GENERIC_LE_RED53.mbn - telefona "flešošanas" pamatfails (konkrēti manam telefonam)
6) W380_R10CA001_FS_BALTIC_RED53.fbn - telefona failu sistēmas fails (konkrēti manam telefonam)
7) w380_1218-2820_R1A_GENERIC_BALTIC.zip - telefona "flešošanas" finalizācijas fails (konkrēti manam telefonam)

"Noflešoju" telefonu pēc instrukcijas un trīcošām rokām slēdzu iekšā savu SE w380i, jo nebiju pārliecināts, ka viss būs kā vajag. Instrukcijas komentāros bija ļoti daudz sūdzību par neizdevušos "pāršūšanu", tomēr man viss izdevās. Izrādījās, ka telefonā nekas nebija izmainījies, tikai pēc tam sapratu, ka esmu uzlicis tādu pašu "operētājsistēmu" kā man jau bija. T.i. vajadzēja mēģināt likt kāda cita līdzīga telefona modeļa vai šī paša SE w380i modificēto "operētājsistēmu", bet es to nezināju.:D Tāka nekāda telefona uzlabošana man nesanāca, bet tagad vismaz būs pieredze telefonu "flešošanā". Vienīgā izmaiņa bija tāda, ka visi telefona atmiņā saglabātie dati un faili tika izdzēsti, bet tā ir maza bēda, jo pirmstam biju uztaisījis telefona backup izmantojot Sony Ericsson PC suite, tomēr neizdevās atgriezt interneta profilus, kodu atmiņā saglabātās paroles un spēles un programmas, kas atradās telefona atmiņā. Tad nu ja kāds zina, kur ņemt firmware priekš SE ar kaut kādām papildfunkcijām, tad varētu padalīties.   Uzrakstīts: 18:32 25-09-10 » Raksts lasīts 9984 reizi(es)   Komentāri(8)   Lejuplādēt PDF(1143)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12