Autors: Labi [249]     Raksta ID=100    
Raksta garums: 1689 simboli
QR kods

Kā izveidot "dropdown menu" bez JavaScript?


Kā izveidot "dropdown menu" bez JavaScript?"Rakņājoties" pa internetu, atradu vienu feinu bezmaksas programmu, ar kuras palīdzību var izveidot smukus "dropdown menu". Kā pierādījums un piemērs ir mans piecu minūšu darbs ar Free Css Menu - (WEB) http://wapblogs.tk/piemers.html "Dropdown menu" tiek veidots izmantojot CSS3 nevis JavaScript kaut gan īsti nezinu vai tas ir labāk vai sliktāk.=) Aprakstā bija teikts, ka CSS3 atbalsta visi populārākie pārlūki - IE7+, Opera, Firefox, Chrome, Safari. Strādāt ar Free Css Menu ir ļoti vienkārši, pietam īss darba apraksts ir arī programmas interfeisā. Vienīgais, kas jāatcerās, ka vienkārši saglabājot savu "dropdown menu" tiks izveidots *.css3prj fails, un tad pašam būs jādomā kur un kā "iebāzt" šo failu, bet uzspiežot uz "Publish" programma uzreiz izveido *.html failu ar ievietotu "dropdown menu" (kā piemērā) un mapi kurā glabājas papildfaili. Pamanīju arī vienu mīnusu - mīkstinājuma un garumzīmes saglabājas kā ķeburi, tas ir tāpēc ka faili tiek saglabāti kaut kādā dīvainā kodējumā (drošivien ISO nevis UTF-8, kā būtu vēlams), bet nomainīt kodējumu programmā nevar. Tomēr tā ir maza bēda - atveram *.html failu jebkurā teksta redaktorā, nomainām visus ķeburus pret normāliem burtiem un saglabājam failu UTF-8 kodējumā. Tas arī viss, tālāk vajadzīgo HTML kodu var iekopēt savā WEB lapā, tikai neaizmirtiet par mapi ar papildfailiem!
Lejuplādēt programmu - http://free-css-menu.com/css3menu-setup.exe
Raksts angļu valodā - (WEB) http://free-css-menu.com/    Uzrakstīts: 16:59 02-09-10 » Raksts lasīts 8294 reizi(es)   Komentāri(1)   Lejuplādēt PDF(832)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12