Autors: Labi [249]     Raksta ID=343    
Raksta garums: 2357 simboli
QR kods

Kā noņemt Android kameras skaņas signālu


Kā noņemt Android kameras skaņas signālu      Tāpat kā daudziem, arī man Android kameras skaņas signāls liekas traucējošs, jo ne jau visi, kas bildē bez skaņas ir spiegi, vienkārši bieži vien pievērst lieku uzmanību nav vēlams. Pats sliktākais, ka šo skaņu nav iespējams atslēgt, vismaz Android 4.1. iestatījumos nav tādas funkcijas un zvana skaļuma regulēšanas pogas arī nelīdz. No internetā atrodamās informācijas nav skaidrs vai tā ir Android nepilnība vainu tas ir izdarīts speciāli, lai telefoni tiešām netiktu izmantoti spiegošanai. Katrā ziņā tomēr eksistē divas iespējas, kā tikt vaļā no kaitinošās kameras skaņas.
      Pirmais un vienkāršākais veids ir izmantot kādu citu kameras aplikāciju, kurā ir iespējams regulēt skaņas signālu. Tāda aplikācija ir, piemēram, Camera ICS, tā ir uzlabota standara Android 4.0 attēlveidošanas aplikācijas versija. Kā plusu varu minēt to, ka šai aplikācijai nav nepieciešamas pilnās piekļuves (root) tiesības, tātad ar šo metodi tiks galā visi, kas māk meklēt un lejupielādēt aplikācijas Google Play veikalā.
      Otrs veids ir nedaudz sarežģītāks, lai to izmantotu telefonam jābūt pilnajām piekļuves (root) tiesībām. Taču tā sniedz iespēju noņemt vai nomainīt standarta attēlveidošanas aplikācijas skaņas signālu, kas arī ir daudzu lietotāju mērķis. Doma ir pavisam vienkārša - atrast Android failu sistēmā nevēlamo skaņas failu un nomainīt tā nosaukumu vai izdzēst. Tam ir nepieciešama jebkura failu menedžera aplikācija, kas nodrošina rakstīšanas tiesības Android sistēmas /system mapei. Es izmantoju aplikāciju File Manager (Explorer), ko izstrādājusi kompānija Cheetah Mobile. Kā redzams augšējā attēlā pa kreisi, failu menedžera iestatījumos var norādīt, ka aplikācijai tiek atļauts pārlūkot sistēmas mapes un veikt tajās labojumus. Pēdējais, kas jāizdara ir jāatrod nevēlamais skaņas signāla fails, kas atrodas /system/media/audio/ui/camera_click.ogg (skat. augšējā attēlā pa labi) un jānomaina tā nosaukums, piemēram, uz /system/media/audio/ui/camera_click_off.ogg.
      Tas arī viss, tagad varam nodarboties ar selfiju vai kaķu bildēšanu klusumā, un neviens to nepamanīs.:DLabots: 19:43 24-07-14   Uzrakstīts: 19:30 24-07-14 » Raksts lasīts 12910 reizi(es)   Komentāri(0)   Lejuplādēt PDF(948)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12