Autors: Labi [249]     Raksta ID=231    
Raksta garums: 2080 simboli
QR kods

Kas jauns latviešu WAPā?


      Latviešu WAPs kustas ļoti lēni, tāpēc ik pa laikam jāapskatās kas ir izdarīts. Tātad jau kādu laiku trim lielākajiem Latvijas ziņu portāliem ir mobilās versijas (http://m.tvnet.lv http://m.delfi.lv http://mob.ir.lv), kas ir nedaudz "par smagu" priekš parastajiem telfoniem, bet ļoti labi piemērotas "viedajiem" telefoniem, tātad tiek domāts par nākotni.
      Vakar wapnet.lv it kā pārgāja uz kaut kādu jauno versiju, bet acīmredzas izmaiņas ir tikai dizainā nevis funkcionalitātē. WAP versijā viss it kā ir ļoti labi, vienīgais pārāk daudz grafikas. Kaut gan lietotājiem, laikam, patīk ja pie katra linka ir ikona:D Pozitīvi, ka kaut kas līdzīgs "zibziņām" ir pārvietots no lapas apakšas uz augšu, vienīgi nevar saprast, kāpēc šīs ziņas nevar komentēt, var tikai nosūtīt privātu ziņu konkrētajam lietotājam? WEB versijā arī prakstiski izmainījies tikai dizains, tagad viss ir sakārtotāks un ērtāk atrodams, kā arī beidzot nav tā pretīgā melnā fona:D Atšķirībā no WAP versijās, WEBā ir ļoti daudz nepilnību (redzams, ka taisīts steigā), piemēram, čata istabās ieet nevar, galerijā bildes atvērt nevar, spiežot uz jebkuras dienasgrāmatas, ver vaļā "tr0j4n dienasgrāmata-smieklīgi aforismi" utt. šīs kļūdas vajadzētu izlabot, citādi WEB versija pagaidām ir nelietojama. Bet lielākais pluss gan WAP, gan WEB versijām ir ātrdarbība salīdzinājumā ar "veco" wapnetu, tas gan priecē.
      Nobeigumā gribētos pajautāt vai dizaina nomaiņu var uzskatīt par "jauno versiju"? ...jo tā jau nav pirmā reize latviešu WAPā, kad mājaslapā tiek samainīti linki vietām uzlikts cits fonts, saliktas ikonas vai kaut kas tamlīdzīgs un šīs izmaiņas tiek pasludinātas par jauno versiju. Pēc tam ir smieklīgi lasīt lieotāju komentārus, kas jūt acīmredzamus uzlabojumus no dizaina:D Vaitad funkcionālie uzlabojumi nav vajadzīgi, lai sāktu skaitīt mājaslapas versijas?:DLabots: 19:45 09-03-11   Uzrakstīts: 11:50 09-03-11 » Raksts lasīts 9331 reizi(es)   Komentāri(3)   Lejuplādēt PDF(852)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12