Autors: Labi [249]     Raksta ID=182    
Raksta garums: 2674 simboli
QR kods

Kas notika ar wapblogs.tk?


Kas notika ar wapblogs.tk?Vakar vakarā pēc 21:00 adrese wapblogs.tk nebija pieejama. Tā kā gan bloga serveris, gan domēns ir bezmaksas, domāju ka atkal kaut kas "uzkārās", un pēc pāris minūtēm viss strādās, taču šoreiz tā nenotika. Uz šī paša hostinga atrodas arī http://visiem.myartsonline.com ,tāpēc bija viegli pārbaudīt, ka vaina ir domēnam nevis hostingam, jo visiem.myartsonline.com darbojās bez problēmām. Joka pēc iegāju e-pastā, kur arī atradu atblidi uz jautājumu - kāpēc wapblogs.tk pārstāja darboties? Izrādās, ka man bija atnākusi vēlstule no dot.tk, kur biju reģistrējis bezmaksas domēnu, vēstules saturu jūs varat redzēt attēlā. "Laipnie" dot.tk darbinieki vienkārši atslēguši manu domēnu, jo it kā, pārbaudes laikā WAP blogi nebija pieejami un rādīja visādas kļūdas, bet īstenībā tā tas nebija. Pirmo reizi redzu, ka tik ātri tiek atslēgts domēns, pietam, bez nekāda iepriekšēja brīdinājuma. Manuprāt, tas nav normāli. Bet tas vēl nav viss - pēc 15 dienām šo domēnu varēs piereģistrēt pa jaunu, kapēc tad tik var ātri atslēgt domēnu, bet lai piereģistrētu pa jaunu jāgaida 15 dienas? Vēstules beigās vēl paņirgājās - "We thank you for using Dot Tk." Ja jau viņi man atslēdz domēnu, tad sanāk, ka es vairāk nelietoju viņu pakalpojumus vai arī es kļūdos? Par ko tad jāsaka paldies?=)
Secinājumi: bezmakas domēns wapblogs.tk eksistēja aptuveni 3 mēnešus, kaut gan pēc noteikumiem varēja "dzīvot" ilgāk, jo noteikums par to, lai domēnu apmeklē vismaz 25 unikālo lietotāju tika izpildīts. Tiešām ja kaut kas ir bezmaksas, tad tas nav uz ilgu laiku. Rezultātā vakar piereģistrēju līdzīgu bezmaksas domēnu http://wapblogi.tk , cerams, ka lietotāji atradīs ceļu atpakaļ. Tagad jācer, ka šis domēns "nokalpos" ilgāku laiku nekā viņa priekštecis.

Bezmaksas domēna dzēšanas noteikumi:
21. Can my domain be de-activated?
Yes, having a FREE domain name does not give you the legal registrant rights. Dot TK allows you to use your chosen Dot TK domain name as long as you have activity on your domain name once every 90 days. Activity must include access to your Dot TK website. Your registration will be cancelled if your website is down for a prolonged period, the content is unacceptable/not uploaded, or you did not receive over 25 visitors in a 90-day period. That will result in a cancellation of your registration. Your domain name will then be automatically available for other registrants to register either as a free or as a paid registration.
Labots: 15:28 29-10-10   Uzrakstīts: 15:18 29-10-10 » Raksts lasīts 5310 reizi(es)   Komentāri(2)   Lejuplādēt PDF(734)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12