Autors: Labi [249]     Raksta ID=215    
Raksta garums: 1397 simboli
QR kods

Krievu WAP blogi


Pirms kāda laika rakstīju par citiem latviešu WAP blogiem, diemžēl vai par laimi viens no tiem līdz šai dienai nav izdzīvojis.=) Pat ja būtu vairāk šādu latviešu WAP blogu diezvai tajos tiktu rakstīts par WAP lietām, tāpēc bieži vien nākas lasīt krievu blogus. Dažreiz tajos var atrast pat ļoti interesantus un noderīgus rakstus par WAPā notiekošo, kā arī ir daudz rakstu, kas saistīti ar WAP programmēšanu. Īstenībā krievu WAPā šobrīd ir WAP blogu bums, tapēc ir no kā izvēlēties, es varētu ieteikt palasīt (ja protams māki lasīt krievu valodā) šos WAP/WEB blogus:
1) http://thiswap.com
2) http://wmpost.info
3) http://shtirlitz.com
4) http://akdmeh.net
5) http://bakler.org
Visi šie blogi ir veltīti WAP tematikai, pēdējie divi vairāk PHP programmēšanai, bet ir arī raksti par citām tēmām. Salīdzinot šos blogus, redzams, ka tāpat kā WEBā arī WAPā var izveidot blogu cilvēks, kas nav draugos ar programmēšanu, jo, piemēram, 1. un 3. izskatās pēc WordPress Mobile Edition ražojuma, bet pārējie trīs blogi ir "roku darbs".=) Tehniskāki cilvēki, kam interesē "tīrā" programmēšana var palasīt arī http://visavi.net/blog , kur ir atrodami dažādu autoru raksti par PHP, JavaScript, SQL, Ajax utt.   Uzrakstīts: 15:26 26-12-10 » Raksts lasīts 6353 reizi(es)   Komentāri(8)   Lejuplādēt PDF(801)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12