Autors: Labi [249]     Raksta ID=346    
Raksta garums: 3746 simboli
QR kods

Latviešu WAP čata vakance


      Praktiski visiem cilvēkiem, kas izmanto mobilo internetu ir viedās ierīces, kurās var lejupielādēs dažāda veida aplikācijas, arī ziņapmaiņas un sociālo tīklu aplikācijas. Lai arī cik dažādas nebūtu aplikāciju sniegtās iespējas, lielākai daļai cilvēku to nemaz nevajag, jo vairāk par ieprogrammētām atbildes reakcijām uz ekrāna bakstīšanu tik un tā iegūt neizdosies. Cik esmu novērojis, ja latvietim ir telefons ar internetu, tad viņš labprāt cīnās ar domu apmaiņām čatos un forumos, tur var izpausties daudz vairāk nekā sociālajos tīklos, kur visi tevi pazīst, tāpēc tu esi ierobežots.
      Pirms pāris gadiem, kad veidoju latviešu WAP čatu sarakstu, to bija vairāk nekā nepieciešams, bet diemžēl 2014. gada beigās "aizgāja" pēdējais no apmeklētākajiem čatiem loud.lv, kurš atbilda nerakstītām latviešu WAP čata prasībām. No šobrīd man zināmajiem, pieemajiem, adekvātajiem čatiem ir palicis tikai http://lecats.lv, kur šobrīd arī pulcējas virtuālie pļāpas. Ja apmeklētāju skaitītājs nemelo, tad čatā vienlaicīgi uzturas ~200 lietotājiem, kas ir ļoti daudz. Kaut gan sarunu aktivitāte, vismaz publiskajā daļā nav pārāk liela.
      Protams, ka ir vairākas čatu aplikācijas, piemēram, Android telefoniem ir pieejami multifunkcionāli čati WeChat, Skout - Meet, Chat, Friend, videočati - Video Chat Rooms, Cam Chat, klasiskie čati Teen Chat, Chat un populārais attēlu čats - Snapchat u.c. Taču tie ir ārzemju čati, tāpēc lai parastam latviešu pamatskolniekam vai pensionāram tur būtu interesanti, tad vainu ļoti labi jāzina angļu valoda vainu jāizveido latviešu komūna, kas gan ir maz ticams. Līdz ar to skaidrs, ka latviešu mobilajā vidē ir brīva WAP čata vakance.

WAP čata prasības: - jābūt mūsdienīgam, ērtam, ne pārāk sarežģītam, ar bezmaksas reģistrāciju, jabūt lietotāju profiliem ar bildēm, lai būtu kaut kāds priekstats ar kādu zvēru runā, jābūt nelielam forumam, kurā var pasēdēt un pagaidīt, kamēr ierodas runātāju papildspēki, jābūt vismaz 3 istabām (priekš pareizajiem, nepareizajiem un pārējiem), jābūt smaidiņiem, kas pasaka to, ko nevar izteikt ar vārdiem, jābūt dažādu līmeņu sodiem (sākot no izmešanas no istabas un beidzot ar pāris dienām bez sarunām), lai varētu uzturēt kārtību... papildus funkcionalitātes tiks uzskatītas par priekšrocību.
WAP čata pienākumi: - ātri ielādēties, "nekārties", uzturēt objektīvu moderatoru komandu, sekot līdzi straujajām mūsdienu tehnoloģiju izmaiņām, pienākumi var mainīties atkarībā no situācijas.
WAP čata atalgojums: liels pļāpu skaits, ilgstošans un patīkamas sarunas, kopīga jaungada sagaidīšana, pļāpu respekts un saprotoša attieksme u.c.

      Ceru, ka vakancei pieteiksies kāds jauns, skaits un ar entuziasmu apveltīts WAP čats vai varbūt pat čata aplikācija.:D
      Starpcitu, WAP-blogos liela daļa lietotāju ienāk no googles, līdz ar to man ir arī iespēja redzēt, kādu informāciju lietotāji visbiežāk šeit meklē. Rezultāts +/- sakrīt, ja rakstus sakārto pēc popularitātes. T.i. šobrīd pirmajā vietā ir informācija par e-talona satura pārbaudi, papildināšanu intenetā, tikai tad seko informācija par latviešu WAP čatiem un par telefonu atbloķēšanu/NE-root-ošanu. Tātad tiek meklētas ne tikai izklaides iespējas, bet arī praktiskāka informācija, ja to var tā nosaukt.Labots: 19:52 05-01-15   Uzrakstīts: 18:01 04-01-15 » Raksts lasīts 12377 reizi(es)   Komentāri(14)   Lejuplādēt PDF(898)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12