Autors: Labi [249]     Raksta ID=257    
Raksta garums: 2191 simboli
QR kods

Latviešu WAPa citāti


      Vakar wapaa.lv izveidoju aptauju: "Vai tu gribētu kaut kur saglabāt čata labākās frāzes (citātus)?" Kā jau es gaidīju, lielākā daļa atbildēja (64%), taču bija arī ļoti daudzi, kas atbildēja (36%). Kāpēc tik daudzi atbildēja negatīvi nav saprotams, jo kas tur slikts, ka WAPā rodas kaut kas jauns, pietam par to nav jāmaksā.
      Tomēr es uzskatu, ka ik pa laikam latviešu WAP čatos izskan ļoti smieklīgas frāzes, taču tās ļoti ātri aizmirstas, tāpēc būtu vērtīgi tās saglabāt, lai vēlāk būtu ko atcerēties. Tā nu es šodien ātri uzmeistaroju vienkāršu citātu glabātuvi - http://wapblogs.eu/citati un uzreiz iekopēju pāris svaigākos jokutekstus. Ja citātiem būs pieprasījums, tad nākotnē varēs izveidot kaut ko klāt, piemēram, statistiku, +/- sistēmu (kuru, starpcitu, tikai vakar ieviesu WAP blogos), WEB versiju utt. Nedaudz vēlāk izrādījās, ka doma par citātiem latviešu WAPā nav nekas jauns, jo jau ir kaut kas līdzīgs http://wap.sncwap.net un http://wapoga.lv forumā, pats gan neesmu pētījis, kas tur īsti ir, bet droši vien http://wapblogs.eu/citati citātu glabātuve būs ērtāks veids, kur lasīt un/vai saglabāt savas spārnotās frāzes. Latviešu WAPa citāti ir veidoti ar domu savākt tiešām interesantus lietotāju izteicienus, tāpēc nav svarīgi, kas pievieno citātu (savs niks nav jānorāda), bet lai cilvēki zinātu, kur rodas jautrās sarunas, pievienojot citātu, ir jānorāda tā avots (čats, viesu grāmata, forums utt.), kas savā ziņā ir arī konkrēto WAP portālu reklāma. Ja tava izvēlētā frāze nav viennozīmīgi saprotama, tad vēlams iekopēt nedaudz lielāku sarunas daļu vai arī iekavās pierakstīt komentāru, kas palīdzēs pārējiem vieglāk saprast citāta domu. Ja tu nevēlies atklāt frāzes autoru, tad nika vietā vari rakstīt *** vai kaut ko tamlīdzīgu.
      Lai nu kā tur būtu, krievu internetā līdzīgs, bet daudz nopietnāks projekts, http://bash.org.ru , ļoti veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus, tāpēc ceru, ka Latviešu WAPa citāti arī būs pieprasīti.   Uzrakstīts: 16:26 23-07-11 » Raksts lasīts 9112 reizi(es)   Komentāri(2)   Lejuplādēt PDF(778)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12