Autors: Labi [249]     Raksta ID=310    
Raksta garums: 2003 simboli
QR kods

Neuzķeries uz Skype vīrusu! [Papildināts]


      Eksistē dažādi vīrusi, kas visādos veidos mēģina bojāt datora veiktspēju, zagt informāciju vai "pēc pasūtījuma" sūtīt pieprasījumus citiem datoriem tādā veidā tos noslogojot. Šodien man jau trīs reizes nācās saskarties ar Skype vīrusa blēņām, tāpēc izdomāju par to pastāstīt pārējiem.
      Ko dara šis vīruss? - tas izveido kopīgu čata grupu no visiem taviem skype kontaktiem un no tava vārda sūta "bildes" linku - http://gowhiteknight.com/album.php?Facebook.com-IMG333594.JPG (iekopē linku pārlūkā, citādi nedarbosies) , taču īstenībā zem šī linka slēpjas ZIP arhīvs, kurā atrodas lietojumprogramma ar šo vīrusu. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEINSTALĒ ŠO PROGRAMMU! Citādi kļūsi par vīrusa nēsātāju! Spriežot pēc tā, ka čata grupā mani pievienoja arī lietotāji, kas nav manā skype kontaktu sarakstā, tad laikam visi inficētie datori sadarbojas savā starpā un apmainās ar svešiem kontaktiem.
      Šodien [09.02.2012.] parādījās vēl viens skype vīruss, kas vairs neveido grupas čatu no visiem lietotāja kontaktiem, bet vienkārši visiem nosūta linku [linki mainās] uz vīrusu, piemēram, [NESPIED UZ LINKU, TUR IR VĪRUSS!!!] http://n6s1g5.tube43.e8e.at/?id=0&watch=x8t7r4 Atveras lapa, kurā tiek prasīts papildus uzinstalēt Adobe Player, BET TO NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEDARIET, jo tas ir VĪRUSS. Kā tikt vaļā no vīrusa? - pašam nav gadījies uzķerties uz vīrusu, taču ir vairāki varianti: sākumā jānoinstalē inficētais Adobe Player un/vai jāpārinstalē skype, kā arī būtu labi palaist kādu antivīrusu, kas ķer trojanus.
      Pagaidām nav zināms vai vīruss nodarbojas arī ar datu zagšanu, tāpēc esiet uzmanīgi un neinstalējiet neko, kas tiek piedāvāts mistiskās skype čata grupās! Cik man zināms, līdz šim vīruss nav ticis tālāk par RTU kopmītņu iedzīvotāju datoriem. Varbūt tas ir kāda studenta joks?!:D Labots: 20:57 09-02-12   Uzrakstīts: 22:40 03-02-12 » Raksts lasīts 12911 reizi(es)   Komentāri(0)   Lejuplādēt PDF(976)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12