Autors: Labi [249]     Raksta ID=316    
Raksta garums: 3394 simboli
QR kods

Odnoklassniki trīškāršo balvu fondu un pagarina pieteikšanos Vislatvijas IT čempionātam


Odnoklassniki trīškāršo balvu fondu un pagarina pieteikšanos Vislatvijas IT čempionātamKas ir Odnoklassniki?
      Odnoklassniki ir viens no Runeta lielākajiem un dinamiski attīstošākajiem sociāliem tīkliem, kurš pieder Mail.Ru Group holdingam – lielākājai interneta kompānijai krieviski runājošo tīkla segmentā, Runeta līderim pēc unikālo lietotāju ikmēneša apmeklējuma skaita. Rīgas, Maskavas un Sanktpēterburgas birojos strādā ap 200 darbinieku. Odnoklassniki.ru ir vairāk nekā 100 000 000 reģistrētie lietotāji.

Vēl var paspēt pieteikties...
      Ņemot vērā studentu vēlmes Odnoklassniki pagarina pieteikšanos Vislatvijas IT čempionātam par nedēļu. Tagad jaunajiem informācijas tehnoloģiju talantiem būs iespēja savus darbus iesūtīt līdz 18.maijam. Rosinot topošajos speciālistos veselīgu konkurenci, balvu fonds tiek trīškārtots. Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar augstskolām – Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti, Transporta un Sakaru institūtu un Daugavpils Universitāti.

Kam tas paredzēts?
      Čempionātā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu bakalaura un maģistra programmas studentu komandas (2 – 3 cilvēku sastāvā), kuri apgūst informācijas tehnoloģiju specialitāti. Veicinot un atbalstot studentu dalību čempionātā, visiem, kuri pildīs čempionāta uzdevumus, būs iespēja saņemt pielaides vairākos mācību priekšmetos un saņemt uzlabojumus attiecīgo priekšmetu novērtējumā. Sīkāka informācija par čempionātu sadarbības augstskolās. Konkursa nolikums un atlases uzdevuma lejupielāde pieejama mājas lapā http://job.odnoklassniki.lv.

Mērķis
      Vislatvijas IT studentu čempionāta mērķis ir attīstīt studentu programmēšanas prasmes, kas pietuvinātas IT speciālista ikdienas darbam. Pirmajā kārtā studentiem būs iespēja apliecināt savas spējas praksē, izpildot uzdevumu un iesūtot risinājumu elektroniski. Uzdevumus iesūtīšanas laiks tiek pagarināts līdz 18.maijam. Konkursa finālam, kurš notiks 25. maijā, tiek izvirzītas sešas no labākajām komandām. Katrai komandai būs jārisina vairāki nelieli uzdevumi ar atšķirīgām sarežģītības pakāpēm. Uzdevumi saistīti ar Odnoklassniki mūzikas servisa pilnveidošanu.

Ko var vinnēt?
      Sīvākā spēkošanās Latvijas augstskolu studentu vidū norisināsies maijā, kad labākie uzsāks cīņu finālā par galveno balvu – vienreizēju 1800 Ls stipendiju. Otrās un trešās vietas ieguvēji iegūs 900Ls un 450Ls vērtas stipendijas, kā arī citas balvas. Īpaša dāvana – Ipad tiks pasniegta komandai, kura nopelnīs Odnoklassniki simpātijas čempionāta gaitā. Uzdevumu risinājumu izvērtēšanā tiks pieaicināti kompānijas augstākā līmeņa speciālisti un programmētāji.

P.S.
      Čempionāta uzdevums ir sarežģīts un tehniskās prasības ir sīki aprakstīts - konkursa ietvaros ir nepieciešams realizēt pilnvērtīgu WEB-lietojumprogrammu muzikālo kompozīciju ielādēšanai, glabāšanai un atskaņošanai *.mp3 formātā. Būtībā jāizveidot, kaut kas līdzīgs http://soundcloud.com/ vai http://www.myspace.com/music , ja tev tas ir pa spēkam, tad laipni aicināts piedalīties Vislatvijas IT čempionātā! Flash virtuoziem šeit nebūs ko darīt, jo uzdevums jāveic ar HTML5+CSS un Java.Labots: 16:10 15-05-12   Uzrakstīts: 16:06 15-05-12 » Raksts lasīts 11164 reizi(es)   Komentāri(0)   Lejuplādēt PDF(934)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12