Autors: Labi [249]     Raksta ID=213    
Raksta garums: 1553 simboli
QR kods

Par WAP-durvīm


Nesen WAP durvju mājaslapas domēnam beizās apmaksātais lietošanas termiņš, tāpēc kādu laiku adrese http://wap.durvis.cn nebija sasniedzama. Šajā laikā es domāju vai ir vērts tērēt naudu un pagarināt domēna lietošanas termiņu, jo lapa nav pārāk apmeklēta un WAP durvju projekts nav kļuvis visai populārs. Taču visu labi apdomājot izrādījās, ka nav nemaz tiks slikti. Jo WAP durvīm ir jau gandrīz 1.5 gads, kura laikā šis CMS skripts tika lejuplādēts ļoti pietiekami daudz reizes. Lai arī pēdējā gada laikā gandrīz neko neesmu atjaunojis šim projektam, tomēr parādās aizvien jauni lietotāji, šobrīd man zināmās WAP lapas, kas darbojas uz WAP durvīm:
http://wap.durvis.cn
http://sunboywap.id.lv/
http://balticwap.com/
http://grausti.site11.com/
http://d3fro.wwaps.cz.cc/
http://waps.site90.net/
Pietam, ļoti ceru, ka daudziem šis skripts ir noderējis ne tikai kā WAP CMS latviešu valodā, bet arī kā piemērs PHP valodas apguvē, jo viss kods ir rakstīts "latviskā" stilā un dažviet ir noderīgi komentāri. Prieks, ka visi WAP durvju lietotāji ir oriģināli, jo katras WAP lapas dizains ir savādāks (un neviens no tiem nav standarta WAP durvju dizains), par to var pārliecināties ienākot kartā no šīm lapām. Ja WAP durvju lietotāju skaits turpinās augt tādos tempos, tad pēc 30 gadiem mūsu jau būs apaļš 100.=) Tas protams bija joks. Lai nu kā, bet kaut ko tomēr esmu devis latviešu WAPam par to man pašam prieks.=) Labots: 22:52 10-01-11   Uzrakstīts: 16:23 23-12-10 » Raksts lasīts 9127 reizi(es)   Komentāri(6)   Lejuplādēt PDF(822)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12