Autors: Labi [249]     Raksta ID=344    
Raksta garums: 2482 simboli
QR kods

Skype piekļuves pārkāpuma kļūda un tās risinājums


Skype piekļuves pārkāpuma kļūda un tās risinājums      Aptuveni nedēļu atpakaļ ievēroju, ka ik pa laikam, kad mēģinu rakstīt skype ziņojumu, programma nokļūst (Not responding) stāvoklī un paiet ~ 2min, kamēr var normāli izmantot skype. Protams, sākumā domāju, ka tā ir īslaicīga datora pārkaršanas kļūda, bet tā gadījās katru reizi, kad sāku jaunu saraksti, tāpēc kļuva skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā. Taču es nezināju, kas tieši. Jau pierasts, ka liela daļa no tā, ko nopērk Microsoft tiek sabojāts, izskatās, ka tā tas ir arī šoreiz.
      Vakar kļuva vēl trakāk - pēc skype "atkāršanās" izleca piekļuves pārkāpuma kļūda failā ieframe.dll (skat. augšējo attēlu). Tas bija pavediens, kas noveda pie problēmas risinājuma. Izrādās, ka access violation kļūda parādās, kad lietotājs vai programma pretlikumīgā veidā mēģina piekļūt failam vai sistēmas komponentei. Konkrēti šajā gadījumā ir tā, ka skype fonā izmanto Internet Explorer, kuram [kā vienmēr] kaut kas nojūk, kā rezultātā parādās minētā kļūda. Nojukšanas iemesli var būt dažādi, bet visbiežāk tie ir saistīti ar nesavietojamu rīkjoslu/spraudņu izmantošanu pārlūkā (IE). Manā gadījumā, droši vien, pie vainas būs AVG rīkjosla, kura parādījās tieši ap to laiku, kad sākās skype problēmas.
      Tātad risinājums ir atinstalēt rīkjoslu, taču tā kā Internet Explorer neizmantoju un tas pats par sevi ir kaitinošs pārlūks, tad atinstalēju IE, lai līdzīgas problēmas neatkārtotos. P.S. IE atinstalēšana tiek realizēta kā Windows komponentes noņemšana Control Panel->Programs->Programs and Features un tālāk kreisajā pusē jāizvēlās Turn Windows features On or Off, visbeidzot pretī Internet Explorer jāizņem ķeksis un jānospiež OK. Tas arī viss, tagad par IE un ar to saistītajām problēmām var aizmirst. Šī metode der tieši skype problēmas gadījumā, bet ja piekļuves pārkāpuma kļūda ir saistīta ar kaut ko citu, tad var noderēt šī metode - http://www.ehow.com/how_7683270_fix-access-violation.html . Par to, kam tieši paredzēts ieframe.dll fails var izlasīt - http://www.file.net/process/ieframe.dll.html . Citus skype piekļuves pārkāpuma kļūdas risinājumus var atrast forumā - http://community.skype.com/t5/Windows-archive/Skype-crashes-on-startup-every-time/td-p/2035937 .    Uzrakstīts: 21:40 24-09-14 » Raksts lasīts 12121 reizi(es)   Komentāri(0)   Lejuplādēt PDF(862)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12