Autors: Labi [249]     Raksta ID=260    
Raksta garums: 2357 simboli
QR kods

Virtuves politika:D


Lūgums šo rakstu neuztvert nopietni!

      Eksistē viena valsts, kuras ietekme līdzinās picas cepēja ietekmei pār klientu. Ja viņam liekas, ka Tu esi pārāk nesvarīgs dārzenis, tad dabūsi spļāvienu savā picā, tāds ir šīs valsts tumšais valdnieks. Savukārt svarīgie klienti tiek sveikā cauri, jo viņi ir paši savas virtuves saimnieki, tāpēc picas cepējs ar skaudību noskatās uz citu pavāru pieejamajām izejvielām. Desmit gadus atpakaļ picas cepējs dabūja pliķi sejā no vienas naftīgas noliktavas darbiniekiem (virtuvē tika nogāztas pāris tirdzniecības ketčupa pudeles), tāpēc, atriebības dzīts, viņš sarīkoja īstu bārbekjū pārtiju noliktavā, kura rezultātā tika izniekots liels daudzums savējā un ienaidnieka ketčupa.
      Ar laiku lielākā daļa klientu samierinājās ar picas cepēja bezkaunībām, taču tad picērijā sākās lielas pārmaiņas: pirmkārt picas cepējs kļuva vizuāli tumšs, tā it kā būtu gulējis sojas mērcē, otrkārt picērijā radās un vēlāk visās virtuvē sāka izplatīties garšvielu trūkums, ko sāka visi vienprātīgi nodēvēja par krizoīdu. Mūsu restorānā krizoīds bija ļoti jūtams, tāpēc nācās pat izmantot citos dārzos audzētās dilles un piparus. Neatceroties 10 gadus senā bārbekjū pārtija fiasko, tumšais picas cepējs ik pa laikam sāka rīkot viesizrādes arī citās naftīgās noliktavās, taču vienmēr tika zaudēts ļoti daudz ketčupa. Tomātīgā izstrādājuma zaudējumos picas cepējs vienmēr vainoja pārāk sīksto gaļu, kuru pats nemācēja kā nākas apstrādāt.
      Pagāja pāris gadi un krizoīds pamazām sāka pamest kulināro pasauli, taču picas cepējs turpināja vārīties savā sulā. Šobrīd picērijā ir tāda situācija, ka divi picērijas praktikanti nevar vienoties par garšvielu iepirkumu, kas drīz var radīt jaunu krizoīdu ne tikai picērijā, bet visā kulinārajā pasaulē. Picas cepējs visādi mēģina salabināt abus praktikantus, taču pagaidām tas neizdodas. Protams, viņš arī pats varētu iepirkt garšvielas no kaimiņu dārziem, taču tas nav viņa pienākumos, tāpēc šobrīd visās virtuvēs tiek slēptas garšvielas, lai jaunais krizoīda vilnis netiktu tām klāt. Kas būs tālāk? To rādīs šī gada raža un notikumi picērijā.   Uzrakstīts: 15:28 28-07-11 » Raksts lasīts 5992 reizi(es)   Komentāri(1)   Lejuplādēt PDF(762)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12