Autors: Labi [249]     Raksta ID=311    
Raksta garums: 1938 simboli
QR kods

WAP-durvīm un WapOgai jauna mājvieta, WAP-blogiem jauns WEB dizains


      Pēdējo pāris nedēļu laikā WAPā daudzkas izmainījās, tāpēc nolēmu šo informāciju piefisēt blogā, lai paliek vēsturei un lai cilvēki varētu sameklēt informāciju par izmaiņām Gūglē.
      Pirmkārt, kopš vakardienas WAP blogiem ir jauns [manuprāt smukāks] dizains, domāju, ka atšķirību var labi pamanīt. Šoreiz pie dizaina tika piedomāts, tā lai viss sanāk kvalitatīvi un HTML kods būtu valīds (bez sintakses kļūdam). Vienīgās problēmas pašlaik ir ar YouTube video kodu, kurā ir pāris kļūdas, taču viss pārējais ir kārtībā. Komentāros gaidu jūsu atsauksmes par "WAP pierakstu klades" dizaina iespaidiem.
      Otrā izmaiņa - tehnisku iemeslu dēļ WAP-durvis nācās pārcelt no līdzšinējās mājvietas http://wap.durvis.cn uz http://wapblogs.eu/durvis Lieta tāda, ka nokavēju ar domēna apmaksu, tāpēc tuvākajā laikā nevarēs to atgūt, jo domēns atrodas mistiskā stāvoklī - to nevar ne pagarināt, ne piereģistrēt no jauna. Par laimi visi lietotāju dati tika veiksmīgi pārnesi uz jauno mājvietu, tāpēc par to nevajag uztraukties.
      Treškārt, arī WapOgu piemeklēja līdzīgs liktenis kā WAP-durvis, jo tā pārcēlās no http://wapoga.lv uz http://izklaide.wapam.lv Tagad Ogā galvenais cilvēks ir Moa, tāpēc ja ir kādi jautājumi, tad var jautāt viņam. Arī šeit visi dati tika saglabāti, tāpēc lietotājiem nav jāreģistrējas no jauna. Interesanti, ka Ogai ir problēmas ar hostingu nevis domēnu, tāpēc dīvaini, ka netiek izmantots kāds no iepriekšējiem domēniem http://wapoga.lv vai http://izklaide.net
      Šis tas tiek uzlabots arī http://wapaa.lv un http://lecats.lv , bet kopumā lielu izmaiņu nav. Tas laikam bija viss par ko gribēju informēt WAP vides lietotājus. Rakstiet komentārus, lai es zinātu, ka blogu apmeklē dzīvi cilvēki nevis boti!!!:D   Uzrakstīts: 17:16 12-02-12 » Raksts lasīts 13059 reizi(es)   Komentāri(11)   Lejuplādēt PDF(1145)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12