Autors: Labi [249]     Raksta ID=191    
Raksta garums: 1785 simboli
QR kods

WordPress mobilā aplikācija


Tiem, kas jau priekā sākuši berzēt rokas, iespējams būs jāviļas, jo WordPress mobilā aplikācija ir pieejama tikai "gudrajiem telefoniem" (Androidam, iPhone un BlackBerry). Kā vienmēr, jāsaka, ka arī šīs aplikācijas nav nekāds jaunums, jo, piemēram, priekš iPhone WordPress aplikācija jau ir pieejama kopš 2008. gada, vēlāk tika izveidotas versijas arī priekš Android un BlackBerry, bet pāris dienas iepriekš (ap 31.10.2010) parādījās arī Nokia-Wordpress. Būtībā WordPress mobile ir kaut kas līdzīgs CMS (content management system - satura pārvaldības sistēma), kas ļauj no savas mobilās ierīces veidot pilnvērtīgus teksta un multimediju blogus, vienīgais nosacījums - šim blogam jābūt piereģistrētam http://wordpress.com Jaunākajās programmas versijās ir pieejama VideoPress funkcija, kas ļauj ielādēt no sava telefona labas kvalitātes video pa taisno savā blogā. VideoPress lielākā priekšrocība ir tā, ka video tiek saglabāts labā kvalitātē un tiek atskaņots tieši ar tādu pašu bitreitu kā jūsu ielādētajam video (vairāk informācijas par VideoPress - (WEB) http://VideoPress.com). Šī aplikācija pilnībā ir veidotā kā OpenSource (atvērtā koda) programma, tāpēc jebkurš tajā var "ielikt" savu darbu jaunu funkciju, ideju vai tulkojumu veidā. Sākumā rodas šaubas vai šādai aplikācijai varētu būt liels pieprasījums, taču tās ir veltīgas, jo pašreiz WordPress mobile lieto jau apmēram miljons lietotāju.

WordPress Mobile:
1) Nokia - http://nokia.wordpress.org/
2) BlackBerry - http://blackberry.wordpress.org/
3) iPhone - http://ios.wordpress.org/
4) Android - http://android.wordpress.org/   Uzrakstīts: 16:35 04-11-10 » Raksts lasīts 7462 reizi(es)   Komentāri(0)   Lejuplādēt PDF(742)
» Raksta adrese:

Ieslēdz attēlus!Autors par sevi: Esmu cilvēks, kas daudz laika pavada WAPā, to var manīt manos rakstos. Patīk cilvēki, kuri māk loģiski domāt. Interesē IT, programmēšana, sports un meitenes. Brīvajā laikā nodarbojos ar ping-pongošanu:D ...Ja vēlies, lai pastāstu savos rakstos par tevi interesējošu tēmu, tad ziņo man uz tukshums@gmail.com
Rakstu skaits: 249
Komentāru skaits: 228
Reģistrējies: 07.07.2010. 17:06
Pēdējā aktivitāte: 03.04.2020. 13:12