Garums: 2143 simboliAutors: Labi
Bloga ID=94

TZM versija par latwap.net


Pēdējais uz jautājumiem atbildēja pats TZM, kuram it kā vajadzētu gari un plaši stāstīt kas un kā notika, taču viņš atbildēja ļoti īsi. 1. Niks. Kāds tev ir(bija) sakars ar latwap.net ?
TZM 2. Kā tu pazīsti latwapa īpašniekus?
Labs jautājums ;D 3. Kam tad piederāja latwap (niki)? (pirms un pēc "atdzimšanas")
TZM, faktiski arī L@tvian tehniski nē, pēc tam .. nemācēšu atbildēt, jo tā arī nēsmu sapratis, un īpaši aŗi neinteresē. 4. Ar ko sākās latwap problēmas? Kapēc tas notika? (versija)
Nu problēmas sākās ar mani :) - man vairs nebija laiks latwapam, biju sasolijis ''jaunas versijas'' un ko tik vēl ne, bet dažādu personisku iemeslu pēc man reāli nebija pat laiks ielogoties latwapā :/ Un kas gan labs var sanākt ja galvenais admin/īpašnieks/tehniskais admin bla bla bla nespēj tur būt un kontrolēt, tomēr jāsaka paldies pārējai administrācijai, jo visu cieņu - viņi darīja ko varēja un turēja visu grožos. 5. Pastāsti notikumu kā latwaps "aizgāja pa burbuli" gaitu kā tu to atceries.
Man piederošais pa burbuli aizgāja pēc manas inicatīvas ja to tā var nosaukt - proti - vairs nebija gribēšana maksāt par hostu, un vispār visu to pasākumu uzturēt. Vēlāk pārdotā versija, tika pazudināta aŗi d''el manas inicatīvas, jo reāli domēns piederēja vēljoprojām man, un zināmu cilvēku nepareizās attieksmes, bija jārīkojās. 6. Tu piekrīti versijai, kas aprakstīta šeit ? Kam nepiekrīti?
hehe, kā tu domā ? :P 7. Kurš tavuprāt bija vainīgs?
Visi bijām vainīgi, tā es tā jaunie admini. 8. Kas no tā visa sanāca? Vai kādam no tā bija kāds labums?
No visa sanāca miers - viena liela wap epopeja beidzās, visi aizklīda kur nu kurais ar dažādām atmiņām, labums ? - kāds gan tur varēja būt labus.

Nu kā jums kļuva skaidrāka situācija? Man ne visai,bet lai tas tā arī paliek, jo nekad nav vienas vienīgas patiesības.


Labots: 09:21 01-09-10 Uzrakstīts: 22:17 31-08-10
Raksts lasīts 5343 reizi(es)
Patīk [297+] / Nepatīk [338-]

Ielādēt PDF(736)Komentāri(8)

Raksta QR kods vai
Adrese:
« Labi blogi [249]
« WAP blogi
2010-2020, [0.2132]