Garums: 3769 simboliAutors: Labi
Bloga ID=348

Bloga statistika uz 11.01.2015.


      Tāpat kā uzņēmumi katru gadu veic inventarizāciju, tāpat arī WAP-blogos reizi pa reizei tiek publicēta nevienam (izņemot mani) neinteresējoša bloga statistika. Tā kā pēdējā laikā maz laika veltu interneta papildināšanai ar saviem rakstiem, tad arī pēdējā bloga "inventarizācija" bija ļoti sen 17.07.2011. Tāpat kā toreiz, arī šajā rakstā iekopēšu lietotājiem redzamo statistiku:

      Rakstu skaits: 296
      Lietotāju skaits: 206
      RSS lejupielādes: 4418
      Kopējais bloga "svars": 0.68 mb
      Lasījumu skaits: 475286
      PDF lejupielāžu skaits: 33853
      Hosti Kopā: 1416
      Komentāru skaits: 2479

      Pa aptuveni 3.5 gaidiem visi rādītāji ir palielinājušies, tas nav nekāds ne pārsteigums, ne brīnums. Vismazākais pieaugums ir rakstu skaitam, kas manuprāt ir normāli, jo pirms tam rakstīju rakstīšanas pēc, tagad rakstu tikai tad, ja ir laiks un ja [manuprāt] man sakāms kaut kas noderīgs vai interesants.
      No otras puses, internetā var izteikties kaut katru dienu, jo atrast tematu nav nemaz tik grūti, kā varētu iedomāties. Klīstot pa weba šaurajām ielām, esmu uzgājis vairākus rakstus, kuros stāstīts kā izdomāt jauna raksta tēmu, piemēram, (WEB) http://blog.ghost.org/great-blog-post-ideas/ piedāvā sākot no ideju "zagšanas" līdz pat ideju muskuļa trenēšanai. Ir radīti pat satura ideju ģeneratori, kas pasaka priekšā kaut ko, kas ir saistīts ar ievadīto tēmu, tālāk cilvēks pats piedomā klāt visu pārējo, ģeneratora piemērs ir (WEB) http://www.portent.com/tools/title-maker
      Ietekmējoties no http://laacz.lv/2015/01/06/rakstiet-es-jums-saku/ , nolēmu, ka būtu interesanti noskaidrot kāds ir kopējais vārdu skaits, no kuriem uz šo brīdi ir pagatavoti mani WAP-blogu stāsti un kuri ir populārākie vārdi. Rezultāti ir sekojoši:

Manu rakstu skaits: 222
Vārdu skaits: 71421
Vārdu, kas neatkārtojas, skaits: 18706
Simbolu skaits: 441516
Vidējais vārda garums: 6 simboli
Vidējais vārdu skaits vienā rakstā: 322
Vidējais simbolu skaits vienā rakstā: 1989

Vienīgais secinājums, kas man nāk galvā, apskatot šos skaitļus ir tāds - mani raksti ir par īsu priekš vidusskolas literatūras domraksta :D. Populārākie 6 simbolu vārdi, kuru es izmantoju savās piezīmēs ir "varētu ", "vairāk", "google", "sākumā", "laikam", "varbūt", "visiem", "priekš", "pietam", "šobrīd". No tā redzams, ka diezgan bieži pieminu googli un dažādus palīgvārdus, tātad pārējie vārdi tik bieži neatkārtojas t.i. domas/idejas neatkārtojas, tas ir labi.
      P.S. ja kādu interesē, kā iegūt šādu statistiku no tekstu masīva ar PHP līdzekļiem, tad varat izmantot manis sagatavoto skriptu http://wapblogs.eu/zip/textArrayInfoFunctions.zip Arhīvā ir divi faili, textArrayInfoFunctions.php satur 2 funkcijas (viena priekš skaitliskās statistikas, otra priekš biežāk izmantoto vārdu topa), test_example.php satur piemēru, kurā parādīts, kā izmantot iepriekš izmantotās funkcijas. Šīs funkcijas aprēķinos ņem vērā latviešu burtus (UTF-8), funkcijas nav reģistrjūtīgas t.i. nav nozīmes vai vārds ir rakstīts ar mazajiem vai lielajiem burtiem, kā arī tiek ievērots, tas ka aiz vārda var būt burts vai komats t.i. noņem nost lieko simbolu. Ja ir kādi jautājumi vai priekšlikumi, tad ziņojiet.


Uzrakstīts: 21:38 11-01-15
Raksts lasīts 6681 reizi(es)
Patīk [313+] / Nepatīk [297-]

Ielādēt PDF(834)Komentāri(0)

Raksta QR kods vai
Adrese:
« Labi blogi [249]
« WAP blogi
2010-2021, [0.1788]