Sunboy raksti
26-09-11 03:17
DOLPHIN BROWSER HD.Šī pārlūka plusi ir šādi.Ir pieejami papildinājum(Addons).Web to PDF{Saglabā atvērto vietni PDF formātā},WHOIS{Informācija par vietni no domēnu reģistra},BOOKMARKS TO SD{Ļauj saglabāt savas gramatzīmes uz tālruņa atmiņas karti un Gmail kontu}.Pārlūks tiek minimizēts ,ja ir nepieciešams un ir paroļu atcerešanās funkcija.Atbalsta Gestures (Žestus).Piemēram uzvelkot < tas atvērs iepriekšējo aplūkoto lapu.Var pievienot savus žestus dažādām darbībām.Mīnuss:slikti atbalsta WML,nevar ievadīt tekstu ievades formā.Pamēģini pats,ja Tevi ieintriģēja šis pārlūks ;).
29-07-11 13:25
Es par wapu.Autors: Sunboy   Komentāri (11)
Ar mobīlo internetu iepazinos ar drauga Nokia 3510 palīdzību,pirmā vietne ,kuru atvēru bija http://wap.bodr.net tieši tur es sāku čatot.Tad nopirku Siemens ME75 un nejauši iegāju kāda Lv wapmastera saitā.Man radās interese pašam kautko izveidot un tapa http://lapele.wen.ru kuru sāku veidot bi sava telefona.Man patīk wap ar to ,ka tas ir kompakts un vienmēr tajā var tikt no jebkuras ierīces :).
07-06-11 10:50
Šī vasara man visa jāstrādā līdz 31.08,Šādā karstumā pat ēnā ir grūti.Strādāju un darba sparam man vienmēr palīdz Walkman's ,ar nepacietību gaidu Jāņus. :-)
Ja tu lieto telefonu ar Android os tad noteikti esi ievērojis ka nevar ieinstalēt Java.Lai to izdarītu apmeklē šo adresi http://www.netmite.com/android/srv/2.0/getapk.php .
01-02-11 06:29
Par Mail.ruAutors: Sunboy   Komentāri (9)
Mail.ru pozitīvās funkcijas: 1.ir izveidotas e-pasta klientu programmas datoram,telefonam gan,java,gan symbian,gan android,windows mobile. 2.Socīālais tīkls līdzīgs draugiem.lv 3.Lietotājs var uzglabāt savus failus gan publiskajā piekljuvē,gan privātajā ar paroli. 4.Var veidot blogu ,meklēt atbildes uz jebkādiem jautājumiem. 5.Jaunu ē pastkasti var regjistrēt arī wap versijā.Liels mīnuss ir tāds,ka vēstulēs netiek nodroŠinātas garumzīmes un mīkstinājuma zīmes.
31-01-11 16:58
Tie kuri ir lietojuši Sonyericsson telefonus noteikti ir ievērojuši funkciju track id (pieliec telefonu pie radio ,pagaidi pāris sekundes ,un ja datubāze ir atbilstība parāda ,kas ir izpildītājs).Nesen nopirku telefonu ar Symbian operētājsistēmu un gribēju atrast kādu programmu ar kuru varētu identificēt nepazīstamas dziesmas.Atradu Shazam id.Krievu mūziku kuru mēģināju identificēt neatrada,bet ārzemju gabalus noteica labi.http://sunboywap.id.lv/i/view.php?id=3129 saite lejupielādei.
31-01-11 16:22
Meklējot sev piemērotu ftp programmu atradu šo filezillas versiju.Ieinstalēju sava telefona atmiņas kartē un veiksmīgi tiku savas mājaslapas failu katalogā.Saite lejupielādei http://portableapps.com/apps/internet/filezilla_portable
15-11-10 16:05
Svētdien pusdienlaikā uz manas mammas Okarti atnāca šāda sms: apsveicam jūsu numurs akcijā laimēja 300 ls !Lai saņemtu balvu zvaniet Info bites nr .tālākais teksts Ar dienu Tele2,Zz,Lmt,Okarte.Es ilgi nedomājot piezvanīju uz Bites informatīvo tālruni un viņi nobloķēja krāpnieka numuru.Kāda ir bijusi Jūsu pieredze ar šādām krāpšanām?
16-10-10 19:54
Penisland.com Šeit varat nopirkt pildspalvas.Whorepresents.com slavenību datubāze.Expertsexchange.com programmistu saits.Therapistfinder.com terapeitu meklēŠanai.Igauņu bernudārza adrese mudila.ee.Igauņu biologu saits ebi.ee.Anus.com Amerikāņu nihilistu biedrība.Kjīmisko reagjentu razhotāju vietne dermo.com.Suki.net japāņu saits veltīts tīkla tehnologjijām.
16-10-10 18:14
Klejojot pa interneta plaŠumiem nejauŠi atradu jaunu Java programmu Mtorrent.Ir pieejama meklēŠana pēc nosaukuma vai formāta veida.Lai programma sekmīgi darbotos nepiecieŠams atljaut vienmēr lasīt un rakstīt lietotāja datus.Ielādēt varat Šeit http://sunboywap.id.lv/i/view.php?id=2752.